Pierwsza pomoc, badania i ... ewakuacja zakładu pracy!

Nie wszyscy klienci życzą sobie, żeby robić zdjęcia podczas projektów. Głównie chodzi o korporacje, które chronią w ten sposób prywatność swoich pracowników. Ale zdarzają się nam realizacje w miejscach, w których fotografować nie wolno! Bo są obiektami o znaczeniu strategicznym!

Tak więc z tego projektu zdjęć nie ma. A byłyby świetne. Tym razem współpracowaliśmy z działem BHP i … jedną z największych załóg straży pożarnej w Europie! Byli terroryści i poszkodowani (pozoranci). Były filmowe charakteryzacje wstrząsających uszkodzeń ciała. Wyły syreny alarmowe i była ewakuacja całego biurowca z powodu, oczywiście, ataku terrorystycznego. Strażacy i ratownicy wspinali się na dach, wynosili poszkodowanych, udzielali pierwszej pomocy i przygotowywali do transportu sanitarnego.

Później były pokazy procedur ratownictwa medycznego i warsztaty pierwszej pomocy. A dużo później badania profilaktyczne. Wszystko razem w kilku lokalizacjach ogromnego koncernu. Ach jaka szkoda, że nie mamy zdjęć naszych wspaniałych ratowników w iście hollywoodzkich rolach!